חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חכם את אור זך - משרד עורכי דין ונוטריונים

ברוכים הבאים לחכם את אור-זך, משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד מנוהל על ידי עורך דין עמיקם אור-זך ועורך דין יוסי חכם, עורכי דין משנת 1996. משרדנו יעמוד לשרותכם במגוון תחומים משפטיים ובכלל זה דיני עבודה, משפט מסחרי, נדל"ן ומקרקעין, תכנון ובניה, רישוי עסקים, קניין רוחני, דיני נזיקין השקעות ושוק ההון ענייני ירושה וצוואה, תובענות ייצוגיות ועוד.

תחומי עיסוק המשרד

יוסי-חכם-עו"ד

עו"ד יוסי חכם

בעל תואר ראשון במשפטים וכן תואר שני במסחר משפטי. מכהן כיום כחבר בבבית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין.

עמיקם-עו"ד

עמיקם אור זך

עורך דין, נוטריון – שותף תחומי עיסוק עיקריים: מקרקעין, נדל"ן, תכנון ובניה, משפט מינהלי, מיסוי מקרקעין, ארנונה דיני ירושה וצוואות, ניהול עזבונות, אפוטרופסות

מאמרים מקצועיים

מוזמנים לקרוא מאמרים בנושאים שונים מתחום המשפט

diverse-business-partners-reading-contract-together

מחלקה מובילה במשרד הינה מחלקת דיני עבודה המנוהלת על ידי עורך דין יוסי חכם. משרדנו מעניק ליווי מקיף בכל ההיבטים הקשורים לדיני עבודה ומשפט העבודה למעסיקים ולעובדים. אנו גאים לעדכן כי משרדנו דורג על ידי חברות הדירוג המובילות BDI ו Dun's 100. דירוג משרדי עורכי הדין מבוסס על איכות הפעילות העסקית שבה מעורבים המשרדים בייצוג גופים מובילים במשק הישראלי. משרדנו גאה על דירוגו במדריך Dun's 100 וכן על דירוגו כמשרד מוערך בוטיק במדריך BDI בתחום דיני עבודה. 

עורכי הדין יוסי חכם  עמיקם אור-זך הינם נוטריונים מוסמכים וניתן לקבל במשרדנו שירותים נוטריוניים מלאים.

במשרדנו קיימת גם מחלקה ליישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט ובכלל זה באמצעות גישור ובוררות. כמו כן עורכי הדין ממשרדנו מרצים במגוון אוניברסיטאות ומכללות וערוכים לקבל פניות להרצאות, ימי עיון, כנסים השתלמויות ועוד.

למשרדנו שלוחה בתל אביב אשר מנוהלת על ידי עורך דין ורו"ח נמרוד רטנר אשר הינו בנוסף בודק שכר מוסמך ומנהל את מחלקת בדיקות השכר המתקדמות של משרדנו.