חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

ברוכים הבאים לחכם את אור-זך, משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד מנוהל על ידי עורך דין עמיקם אור-זך ועורך דין יוסי חכם, עורכי דין משנת 1996. משרדנו יעמוד לשרותכם במגוון תחומים משפטיים ובכלל זה דיני עבודה, משפט מסחרי, נדל"ן ומקרקעין, תכנון ובניה, רישוי עסקים, קניין רוחני, דיני נזיקין השקעות ושוק ההון ענייני ירושה וצוואה, תובענות ייצוגיות ועוד.

מחלקה מובילה במשרד הינה מחלקת דיני עבודה המנוהלת על ידי עורך דין יוסי חכם. משרדנו מעניק ליווי מקיף בכל ההיבטים הקשורים לדיני עבודה ומשפט העבודה למעסיקים ולעובדים. אנו גאים לעדכן כי משרדנו דורג על ידי חברות הדירוג המובילות BDI ו Dun's 100. דירוג משרדי עורכי הדין מבוסס על איכות הפעילות העסקית שבה מעורבים המשרדים בייצוג גופים מובילים במשק הישראלי. משרדנו גאה על דירוגו במדריך Dun's 100 וכן על דירוגו כמשרד מוערך בוטיק במדריך BDI בתחום דיני עבודה. 

עורכי הדין יוסי חכם  עמיקם אור-זך הינם נוטריונים מוסמכים וניתן לקבל במשרדנו שירותים נוטריוניים מלאים.

במשרדנו קיימת גם מחלקה ליישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט ובכלל זה באמצעות גישור ובוררות.

כמו כן עורכי הדין ממשרדנו מרצים במגוון אוניברסיטאות ומכללות וערוכים לקבל פניות להרצאות, ימי עיון, כנסים השתלמויות ועוד. ניתן להזמין הרצאות דרך האתר.

למשרדנו שלוחה בתל אביב אשר מנוהלת על ידי עורך דין ורו"ח נמרוד רטנר אשר הינו בנוסף בודק שכר מוסמך ומנהל את מחלקת בדיקות השכר המתקדמות של משרדנו.

באתר תמצא מידע מגוון על צוות המשרד ותחומי עיסוקו. כמו כן באתר שפע קישורים שימושיים וכן מאגר ידע נרחב הכולל חדשות ועדכונים, פסקי דין ומאמרים פרי עטם של מומחי המשרד.